Flora's Palace - The Hague Scheveningen

Apartmán

Haag, Nizozemsko30 Johan van Oldenbarneveltlaan, 2582 NS

Vyberte termín a ověřte ceny.

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 2 hosty
  • Až 28 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Ceny a dostupnost

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Flora's Palace - The Hague Scheveningen se nachází v lokalitě Haag. Koupelny jsou sdílené.

K dispozici máte fitness centrum.

V nabídce jsou pokoje o ploše od 12 do 28 m², všechny s výhledem na zahradu. Všechny mají fén a rychlovarnou konvici. Část z nich nabízí i balkon nebo terasu. Některé pokoje mají mikrovlnnou troubu, kuchyň nebo kuchyňský kout a lednici.

Ubytování a místo „Pláž Scheveningen“ dělí 1,9 km. Místo „Vuurtoren Scheveningen“ je vzdálené 1,3 km od ubytování. Hosté mohou parkovat v areálu ubytování. Wi-Fi je zdarma.

Vzdálenosti k vybraným místům

Fotomuseum Den Haag690 m vzdušnou čarou
Madurodam1,1 km
Palác Huis Ten Bosch7,3 km
Westfield Mall of the Netherlands11 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleKuchyň nebo kuchyňský koutBalkon nebo terasa
Jednolůžkový pokoj112 m²Samostatná postel--
Velký dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 28 m²228 m²Manželská postelAno-
Velký dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 24 m²224 m²Manželská postelAnoAno
Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 14 m²214 m²Manželská postel--
Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 14 m²214 m²Manželská postel--
Zobrazit další (1)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleKuchyň nebo kuchyňský koutBalkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí214 m²Manželská postel--

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Vyberte počet hostů a požadované vybavení a porovnejte pokoje v ubytování Flora's Palace - The Hague Scheveningen. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • fén
  • psací stůl

Jednolůžkový pokoj

▾

Velký dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 28 m²

▾

Velký dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 24 m²

▾

Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

▾

Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

▾

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

▾

Flora's Palace - The Hague Scheveningen - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Fitness centrum
  • Expresní přihlášení a odhlášení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Minimální věk hostů je 12 let.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

No shoes are allowed inside the house.

You can remove and store your shoes in the hallway.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • anglicky
  • nizozemsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 0518 2A6F C1B8 DC7B FEF4

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je terminál trajektů „1 Doctor Lelykade“ od ubytování „Flora's Palace - The Hague Scheveningen“?

Terminál trajektů „1 Doctor Lelykade“ se nachází 880 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Rotterdam The Hague Airport“ od ubytování „Flora's Palace - The Hague Scheveningen“?

Rotterdam The Hague Airport se nachází 19 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 156 recenzí hostů je 8,8/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Flora's Palace - The Hague Scheveningen nebo přidejte vlastní.

António10 - 2025
8/10
★★★★☆

Výjimečné. Všechno bylo velmi čisté, postel byla pohodlná a nechyběl prostor na oblečení, k tomu přibyly čisté koupelny, čisté ručníky a dostatek místa na zavazadla. Host byl neuvěřitelně vstřícný a šel nad rámec očekávání. Byl velmi laskavý, ohleduplný a neustále nabízel promyšlená doporučení.

ℹ) Recenze Flora's Palace - The Hague Scheveningen nevyjadřují stanovisko thehague-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10